E-Ticaret Danışmanı | Sosyal Medya ve SEO Danışmanı


Gökhan SEZER

Ben Kimim?

20.05.1980 yılında Sakarya’da doğdum. İlköğretimin bitimiyle baba mesleğine istinaden 1990 yılında Muğla’ya yerleştik. 1998 yılında son ÖSS-ÖYS sınavı ile beraberde Afyon Kocatepe Üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesi işletme bölümüne kaydımızı yaptırarak yeni bir hayata merhaba demiş olduk.

ADSL in daha kavram bile olmadığı o yıllarda öğrenciliğin verdiği keyifle ilk yıllarımız bilgisayar oyunları ile geçerken sonrasında “Şu nasıl oluyor, bu nasıl oluyor acaba?” sorularına istinaden kodlama üzerine kendimizi geliştirdik. Tabi o zamanlar e-ticaret, sosyal medya yok. Sosyallik sadece bizim gibi öğrenciler için gezip tozmak anlamına gelmekte 🙂

2003 okul biter Gökhan mezun olur ve 2005 te Ankara yolları askerlik için bize görünür. Kısa dönem askerlikten sonra iş arayışı ile beraber aman maaşlı olsun, sosyal güvencesi olsun derken ilaç mümessilliği tabiri caizse Reprezantlık dönemimiz başladı.

Bu dönemde “Bu web siteleri bu arama  motorlarında nasıl çıkıyor?” sorusu ile beraber SEO ile tanışma ve e-ticaret sektörüne giriş başlamış oldu. (Bu arada fark ettim de çok meraklı ve kendine çok soru soran bir kişiliğim varmış 🙂 )

Başkaları gibi işi teorikte değil pratikte yapmak ve e-ticareti bizzat yaşamak adına ilk e-ticaret sitemizi 2009 da kurduk. Önceden beri süregelen bilgi birikimi ve sektöre olan merakla beraber bir taraftan kendimizi geliştirirken bir taraftan da bilgilerimizi paylaşmak adına blog yazarlığı yaptık.

O dönemlerde ”Kaliteyi ucuza alamazsın” diyen bir adamla tanıştım. E-Ticaretten tutunda, SEO konusuna, WordPress ten tutunda Sosyal medya ya kadar kendini geliştirmiş Eskişehir sevdalısı bu kişi İbrahim KAVAKLI‘dan başkası değildi. Bugünlere gelmemize, bilgimize bilgi katmamıza yardımcı olan sevgili arkadaşımı da anarak ve sitesine bir de link vererek yazımızı sonlandırmış olalım 🙂

Bu arada e-ticaret, sosyal medya ve seo konusunda uzaklarda yardım aramanıza gerek yok. Muğla seo ve e-ticaret konusunda oldukça potansiyel bir yapıya sahip ve bu alanlarda yatırım yapmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler.

Copyright © 2014. Tüm hakları saklıdır.